Prion,detektor ruchu.

Problemy przy montażu oprzewodowania i urządzeń KNX / EIB.
Gadgetman1
Posty: 162
Rejestracja: 19 sty 2014, o 15:10

Prion,detektor ruchu.

Post autor: Gadgetman1 » 29 mar 2014, o 19:05

Witam.Przymierzam sie do zakupu detektora ruchu bo wymyśliłem sobie taką małą scenę w kuchni. Mianowicie po włączeniu oświetlenia podczas obecności(ruchu) tradycyjnie ma być zapalone na 100% z chwilą gdy opuszczę strefę kuchenną po kilkudziesięciu sekundach śwatło ma sie przyciemnić na 20% a po wyłączeniu przyciskiem status ma być 0%.Nie do końca wiem czy uzyskam ten efekt właśnie na tym czujniku więc stąd to pytanie bo nie sztuka jest stracić 1000zł aby mi to tylko włączało i wyłączało światło.Ten efekt uzyskuje na wbudowanym czujniku w panelu ale problem jest w tym że nie jest on skierowany we właściwym kierunku niż kuchnia więc nie ma pełnego krycia pomieszczenia więc muszę zastosować dodatkowy detektor. Czy ja kombinuje prawidłowo czy nie? Tak logicznie myśląc chyba to zadziała ale wolę sie upewnić z nadzieja że ktoś odpowie.Pozdrawiam Darek.
Po raz kolejny muszę sobie odpowiedzieć na tym forum. Moja koncepcja działa prawidłowo.
"OFICJALNE FORUM KNX/EIB"? Czy to normalne że są tutaj posty bez odpowiedzi,podpowiedzi wogóle bez echa?.Z systemem który podobno ma być przyszłością nowoczesnego budownictwa?Nie tak sobie wyobrażałem forum o takim profilu.Większy ruch jest na forum właścicieli Nokia 3310,a to już przeszłość.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

duss
Posty: 19
Rejestracja: 3 sie 2012, o 23:11

Re: Prion,detektor ruchu.

Post autor: duss » 9 maja 2014, o 20:03

Noooo wlasnie... jest tylko niewielka grupa ludzi na tym forum. ktore sa chetne pomoc.


NIESTETY.

ODPOWIEDZ