ETS3 PROFESSIONAL PROJEKT DOMU

Programowanie i parametryzacja urządzeń systemu KNX / EIB przy pomocy programów narzędziowych.
pivko_83
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 13:24

ETS3 PROFESSIONAL PROJEKT DOMU

Post autor: pivko_83 » 21 kwie 2009, o 10:54

Witam Wszystkich,

Drodzi Koledzy potrzebuje pomocy pisze prace magisterską i tematem jest jw projekt instalacji domu jednorodzinnego z częścią użytkową np dom piętrowy na patrerze sklep lub jakas pizzeria - przykładowo. Problem w tym ze nie mam zielonego pojęcia jak sie za to zabrać nie znam sie na EIB mam juz oprogramowanie w pełnej wersji (służe pomocą) natomiast nie potrawie tego obsłużyć ani dobrać urządzeń.Moje Pytanie czy ktoś z Was jest w stanie mi pomóc, lub ewentualnie podesłać jakiś istniejący projekt w tym programie potrzepuje pare printscreanów jak wygłada wysyłanie informacji do urządzeń itp nie zrobie tego bez zakupu sterownika .. podobnie jest w sprawie doboru sprzętu jestem w tym zielony natomist temat został mi narzucony z góry szkoda tylko ze moja specjalizacja to zupełnie inna bajka..

W całym projekcie musze zawrzeć ogrzewanie oświetlenie nawadnianie obwody zasilające zabezpieczenia techniczne typu alarm zalanie gaz domykanie okien atutem bedzie propozycja wizualizacji
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ