Konferencja i Targi Automatyki Budynkowej

Informacje o szkoleniach, kursach, konferencjach i certyfikatach.
just123
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2009, o 08:47

Konferencja i Targi Automatyki Budynkowej

Post autor: just123 » 21 maja 2009, o 08:59

Konferencja i Targi Automatyki Budynkowej

Zapraszamy do udziału w Konferencji i Targach Automatyki Budynkowej, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28-29 maj 2009r. w Budynku D-20 Politechniki Wrocławskiej.

Konferencja daje możliwość zapoznania się z różnymi systemami automatyki budynkowej, gamą produktów, procesami instalacji oraz programowania systemów automatyzacji budynków mieszkalnych i przemysłowych.
Na konferencji specjaliści zajmujący się danymi systemami będą prowadzić wykłady, na których ukazany zostanie przegląd różnych systemów automatyki. Uczestnicy biorący udział w konferencji mają możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi elementami, wchodzącymi w skład systemów automatyki budynkowej, wypróbowania i sprawdzenia ich możliwości.

Na towarzyszących Konferencji Targach przewidywane są warsztaty, szkolenia i konkursy, dające możliwość zaprezentowania swojej wiedzy i nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Zgłoś swój udział i wypełnij formularz zgłoszeniowy!!

Proces rejestracji na konferencję odbywa się tylko i wyłącznie przez serwis http://www.automatyka-budynkowa.com

Relacje, prezentacje, zdjęcia z konferencji będą zamieszczone na stronie serwisu i dostępne dla wszystkich użytkowników.


Szczegółowy program, tematy wykładów oraz listę firm znajdziecie Państwo w serwisie http://www.automatyka-budynkowa.com

Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy

ODPOWIEDZ