Konsorcjum Energooszczędnych Technologii Budynkowych

Informacje o organizacji KONNEX na świecie i w Polsce
Elmark
Posty: 113
Rejestracja: 16 lis 2007, o 15:25

Konsorcjum Energooszczędnych Technologii Budynkowych

Post autor: Elmark » 25 mar 2008, o 00:36

Podając za EIB.Lodman.pl [...] W końcu 2007 roku została podpisana umowa konsorcyjna pomiędzy trzema uczelniami:
Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Politechniką Gdańską oraz Politechniką Łódzką.
Ze strony przemysłu do konsorcjum przystąpiły dwie firmy reprezentujące dwie różne technologie magistrali budynkowych:
"Merten Polska Sp.z o.o." - KNX oraz "ZDANIA Sp. z o.o" - LON.
Celem nadrzędnym jaki stawiają sobie Strony Konsorcjum jest upowszechnianie i wdrażanie energooszczędnych technologii budynkowych instalacji elektrycznych. [...]

Oto tekst umowy Ogólnopolskiego Konsorcjum Naukowo Przemysłowego Energooszczędnych Technologii Budynkowych Instalacji Elektrycznych: http://www.eib.lodman.pl/files/umowa-konsorcjum.pdf
O realizacji zamierzeń Konsorcjum będziemy informować za EIB.Lodman.pl.

Lucius
Posty: 162
Rejestracja: 18 sty 2009, o 23:21
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Konsorcjum Energooszczędnych Technologii Budynkowych

Post autor: Lucius » 21 sty 2009, o 12:28

Podaję działający link do tekstu z umową:
http://www.eib.lodman.pl/new/files/umowa-konsorcjum.pdf

Pytanko czy to konsorcjum coś robi, czy to tylko kolejny twór na papierze, dla lepszego wizerunku firm ??

Gdyby nie informacja kolegi w poście powyżej to bym w ogóle nie wiedział, że takie coś jest, choć ogólnie interesuję się nowościami "w świecie knx"... Mało tego szukałem jakiś informacji na ten temat jak już się dowiedziałem i poza tekstem umowy nie znalazłem nic więcej... Może koledzy coś wiedzą ??
Pozdrawiam
Łukasz Makowej
[Partner KNX, Certyfikat nr 14953]

Elmark
Posty: 113
Rejestracja: 16 lis 2007, o 15:25

Re: Konsorcjum Energooszczędnych Technologii Budynkowych

Post autor: Elmark » 23 sty 2009, o 23:27

Pytając u źródła, również nie uzyskałem żadnej innej nowej informacji nt tegoż Konsorcjum.
Postaram się jednak znaleźć więcej danych...

Lucius
Posty: 162
Rejestracja: 18 sty 2009, o 23:21
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Konsorcjum Energooszczędnych Technologii Budynkowych

Post autor: Lucius » 24 sty 2009, o 00:43

Nie trzeba sobie tym głowy zawracać... Nic pilnego, a raczej czysta ciekawość ;)
Pozdrawiam
Łukasz Makowej
[Partner KNX, Certyfikat nr 14953]

ODPOWIEDZ