Sposoby kontaktowania się z firmą Hager Polo Sp. z o.o.

Darek Sztengert
Posty: 55
Rejestracja: 20 sie 2008, o 13:13
Lokalizacja: Łódź

Sposoby kontaktowania się z firmą Hager Polo Sp. z o.o.

Post autor: Darek Sztengert » 18 lis 2008, o 15:14

Witam Państwa!
Serdecznie zapraszam do współpracy z naszą Firmą w zakresie m.in. systemu KNX.
Oczywiście produkujemy i sprzedajemy poprzez hurtownie elektroinstalacyjne jeszcze znany osprzęt Polo, a także aparaturę elektryczną do 630A Hager oraz kanały, listwy i kolumny elektroinstalacyjne Tehalit.
Szczegółów dowiecie się Państwo z naszej strony www.hager.pl .
Mamy ponad 30-tu Doradców na terenie całego Kraju (mapki z numerami telefonów dostępne w naszych elektronicznych cennikach oraz niektórych materiałach drukowanych). Z nimi możecie Państwo bardzo szybko się skontaktować i uzyskać wsparcie zarówno techniczne jak i handlowe.

Jeśli chodzi o wyroby stricte KNX - do dyspozycji jestem ja (za pośrednictwem niniejszego forum) oraz nasz Dział Produktów w Tychach - 32 3240100.
Szczególnie polecam uwadze system TebisTX (dla mniej zaawansowanych instalatorów, mniejszych instalacji), który nie wymaga ETSa do konfiguracji (radiowy programator KNX). Na stronach www znajdziecie Państwo terminy bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń z tego systemu.

Z A P R A S Z A M Y do współpracy!
Darek Sztengert - hager polo sp. z o.o.

novx
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2009, o 12:39

Re: Sposoby kontaktowania się z firmą Hager Polo Sp. z o.o.

Post autor: novx » 18 sty 2010, o 21:36

Witam!
Jestem zainteresowany szkoleniem na temat TebisTX w 2010 roku ,organizowanym w Olsztynie lub okolicach.Ewentualnie proszę o materiały na temat w/w systemu na adres xlep@wp.pl.
Na oficjalnej stronie nie zamieszczono informacji na temat szkoleń.
Pozdrawiam
J.Ł.

Darek Sztengert
Posty: 55
Rejestracja: 20 sie 2008, o 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sposoby kontaktowania się z firmą Hager Polo Sp. z o.o.

Post autor: Darek Sztengert » 25 sty 2010, o 20:49

Szanowni Państwo!
Firma hager zamieniła w tym roku design strony www, stąd w dniach 16-19 stycznia nie było dostępnych wiele serwisów (w tym o szkoleniach).
Obecnie wszystkie dane znajdują się już na naszej stronie, gdzie serdecznie zapraszam!
Pozdrawiam
Darek Sztengert - hager polo sp. z o.o.

ODPOWIEDZ