Nowa literatura branżowa

Książki, czasopisma branżowe, artykuły o KNX / EIB ...
Lucius
Posty: 162
Rejestracja: 18 sty 2009, o 23:21
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Nowa literatura branżowa

Post autor: Lucius » 21 sty 2009, o 19:01

Na kanwie kilku różnych aspektów, zastanawiam się nad wydaniem książki lub zbioru opracowań na temat nowoczesnych instalacji elektrycznych i knx...

Mam konkretną wizję tego (troszkę dużo by pisać w pierwszym poście) i wiem jak miało by to wyglądać... Problem jest jednak standardowy - brak czasu i koszty.

W związku z powyższym kieruję pytanie czy byłby ktoś z kolegów zainteresowany współautorstwem lub może któraś firma chętnie by za sponsorowała takie wydanie - w zamian za reklamę oczywiście?
Pozdrawiam
Łukasz Makowej
[Partner KNX, Certyfikat nr 14953]

detektywmonk
Posty: 12
Rejestracja: 10 sie 2008, o 23:57

Re: Nowa literatura branżowa

Post autor: detektywmonk » 31 sty 2009, o 00:39

hahaha :lol: :!: :lol: :!:
i co w tej książce napiszesz? jak to było na kursie? :lol: :!: :lol: :lol:

nie Ty pierwszy i nie ostatni ten kurs zaliczyłes!

gosciu zejdz na ziemie!!!

nigdy nic nie zaprogramowales, a po Twoich postach widac ze Twoja wiedza ogolna jest zerowa na temat tego systemu. - i Ty chcesz książke pisąć???

wypisujesz jakies bzdurne wywody po ktorych tylko chce się żygać za przeproszeniem :/

może mało się działo na tym forum ale teraz jest syf. wypowiadasz sie jakbys był jakimś ekspertem a tak naprawde to wypisujesz jakies swoje przemyslenia ktore nie dosc ze nic nie wnoszą to jeszcze tylko zaśmiecają to forum.....

ps LUCIUS; Zawód: Partner KNX, Certyfikat nr 14953 - hahaha :lol: :lol: , spadłem z krzesłaaa

Lucius
Posty: 162
Rejestracja: 18 sty 2009, o 23:21
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Nowa literatura branżowa

Post autor: Lucius » 31 sty 2009, o 01:18

detektywmonk pisze:hahaha :lol: :!: :lol: :!:
i co w tej książce napiszesz? jak to było na kursie? :lol: :!: :lol: :lol:
detektywmonk pisze:i Ty chcesz książke pisąć???
Czy ja gdzieś napisałem o pisaniu... Bo jak w oryginale to brzmiało tak:
Lucius pisze:...zastanawiam się nad wydaniem książki lub zbioru opracowań...
Wiesz od pisania to jest wielu mądrzejszych ode mnie, są prezentacje, referaty, konferencje... Trochę się mówi na ten temat, ale trudno poźniej dotrzeć do tych materiałów... Takie wydanie było by zbiorem opracowań różnych autorów...

Ale trzeba tutaj rozróżnić pisanie od wydawania! Poza tym jak się Koledze nie spodoba to sobie nie kupi :)

detektywmonk pisze:nie Ty pierwszy i nie ostatni ten kurs zaliczyłes!
No i gratuluję wszystkim oby było nas jak najwięcej ;)

detektywmonk pisze:może mało się działo na tym forum ale teraz jest syf. wypowiadasz sie jakbys był jakimś ekspertem a tak naprawde to wypisujesz jakies swoje przemyslenia ktore nie dosc ze nic nie wnoszą to jeszcze tylko zaśmiecają to forum.....
A które posty kolegi coś wnoszą do jakiegokolwiek tematu lub komu w czymś pomagają ?? Moża zamiast narzekać to dałby mi Kolega przykład wzorowego zachowania :?:
detektywmonk pisze:ps LUCIUS; Zawód: Partner KNX, Certyfikat nr 14953 - hahaha :lol: :lol: , spadłem z krzesłaaa
Kolega przynajmniej wie z kim rozmawia w przeciwieństwie do mnie... Może warto by się samemu przedstawić :?:
Pozdrawiam
Łukasz Makowej
[Partner KNX, Certyfikat nr 14953]

asadownik
Posty: 6
Rejestracja: 1 lut 2009, o 02:33

Re: Nowa literatura branżowa

Post autor: asadownik » 1 lut 2009, o 03:34

Widzę, że znowu, w kolejnym miejscu tego forum, w żywe oczy wyśmiewane są braki wiedzy użytkowników, przez innych - wydaje mi się - "wszystkowiedzących".

Niestety "wszystkowiedzący" zwykle nic poza wywoływaniem ogólnej niechęci do siebie nie wnoszą, więc pytam - po co to forum?

A prawdziwego Detektywa Monka uwielbiam.

Pozdrawiam,
Artur Sadownik

PS: Mogę dopisać - bez certyfikatu, czyli: proszę, postaw na mnie kropkę

ODPOWIEDZ