Niespodzianka

Galeria zrealizowanych projektów w systemie KNX / EIB przez naszych Forumowiczów – pytania i odpowiedzi.
Lucius
Posty: 162
Rejestracja: 18 sty 2009, o 23:21
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Niespodzianka

Post autor: Lucius » 28 sty 2009, o 09:12

Czy Koledzy praktykują "zaszywanie" w swoich instalacjach knx niespodzianek (przyjemnych oczywiście) ??

Mam na myśli np. dźwięk połączony z animacją na panelu oraz wyciem sygnalizatorów alarmowych, coś w stylu błąd krytyczny, nastąpiła poważna awaria należy opuścić budynek! lub jakiś miks z aktualnego repertuaru komediowego - np. "wyginam śmiało ciało" via. Madagascar??

Oczywiście w formie żartu w ramach "pierwszego uruchomienia" systemu przez klienta...

To tylko pomysł na szybko, ale pytanie jest poważne... Ja zastanawiam się co można wymyślić ciekawego...
Pozdrawiam
Łukasz Makowej
[Partner KNX, Certyfikat nr 14953]

przemek
Posty: 25
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 17:31

Re: Niespodzianka

Post autor: przemek » 28 sty 2009, o 22:59

:lol:

cox
Posty: 71
Rejestracja: 26 paź 2008, o 09:28
Lokalizacja: Gdańsk Gdynia Sopot
Kontakt:

Re: Niespodzianka

Post autor: cox » 29 sty 2009, o 02:13

toretycznie można zrobić... podobnie jak czajnik wysyłający sms na policję
http://vbass.pl >> Inteligentny Dom Gdańsk, Gdynia, Pomorze, Polska >> vbass@vbass.pl >> zapraszamy !

Lucius
Posty: 162
Rejestracja: 18 sty 2009, o 23:21
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Niespodzianka

Post autor: Lucius » 29 sty 2009, o 09:03

cox pisze:toretycznie można zrobić... podobnie jak czajnik wysyłający sms na policję
W pada policja: "Dostaliśmy informację, że Pan gotuje wodę w czajniku... Niestety zgodnie z artykułem 41 ust. 1 kodeksu karnego ma pan do tego prawo" :lol:

Mało tego, że teoretycznie to i w praktyce się da... I właśnie szukam jakiegoś sensownego pomysłu, czegoś "z wyczuciem" ;)
Dlatego pytałem czy może ktoś z Kolegów już coś takiego zrobił...
Pozdrawiam
Łukasz Makowej
[Partner KNX, Certyfikat nr 14953]

zyska
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2011, o 01:17
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Niespodzianka

Post autor: zyska » 18 paź 2021, o 07:13

I co udało się zrealizować przez ów magicznych dwanaście lat?


:)
(c)2011-18

ODPOWIEDZ