Nawiążemu współpracę z intalatorami, projektantami i archite

SEPA Polska
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2011, o 21:30
Kontakt:

Nawiążemu współpracę z intalatorami, projektantami i archite

Post autor: SEPA Polska » 11 cze 2011, o 23:20

Zapraszamy do współpracy elektryków, projektantów, deweloperów oraz firmy zajmujące się energooszczędnymi systemami grzewczymi, oraz budową domów pasywnych.

Dzięki firmie SEPA Polska możecie Państwo uatrakcyjnić swoją ofertę. "Inteligentny dom" staje się bardzo atrakcyjny dla klientów, a zarazem wartość jego wzrasta. Nasze instalacje gwarantują komfort, bezpieczeństwo i nowoczesność, wszystko to, co dzisiejsi klienci uznają za priorytet przy kupnie nieruchomości.

Projektantom i architektom oferujemy zdobycie nowego doświadczenia, poszerzenia swojej oferty, zapoznania się z nowymi technologiami i powiększenia swoich dochodów.

Szukamy firm elektrycznych chcących poszerzyć swoją ofertę firmową o możliwość przystosowywania instalacji elektrycznej do nadania inteligencji domowi. Pomagamy w zaprojektowaniu takiej instalacji elektrycznej pod potrzeby klienta.

Nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się energooszczędnymi systemami grzewczymi.
Połączenie naszej instalacji Inteligentnego Domu z Państwa energooszczędnymi systemami grzewczymi dawałoby klientom jeszcze większe oszczędności.

Dom wyposażony w instalację Inteligentnego Domu, oszczędza 15-20% kosztów ogrzewania i 10-15% kosztów na energii elektrycznej, co jest bardzo ważne przy dzisiejszym wzroście cen energii.

Moglibyśmy wspólnie oferować klientom możliwość integracji naszych instalacji, dzięki czemu nasze oferty firmowe byłyby jeszcze bardziej atrakcyjniejsze. Razem budowalibyśmy nowoczesne domy, wdrażając do nich najnowsze rozwiązania i technologie w budownictwie. Klient dzięki naszej współpracy, budowałby dom oszczędny, komfortowy i bezpieczny.

Po więcej informacji na temat instalacji Inteligentnego Domu i współpracy z naszą firmą zapraszamy na naszą stronę internetową www.sepa-polska.pl

ODPOWIEDZ