Biuro projektowo-wykonawcze EIB/KNX

mati8
Posty: 1
Rejestracja: 1 lis 2010, o 22:29

Biuro projektowo-wykonawcze EIB/KNX

Post autor: mati8 » 2 lis 2010, o 10:38

Witam,

Na początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi gdyż jestem nowym użytkownikiem tego forum. Nie wiem czy piszę w dobrym dziale jak nie to bardzo przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie mojego posta do odpowiedniego działu.

Od dłuższego czasu interesują mnie inteligentne systemu EIB/KNX i chodzi mi po głowie taki pomysł aby otworzyć biuro projektowo-wykonawcze w tym kierunku. Jednak nie do końca wiem jak wygląda to wszystko od strony prawnej i od czego miałbym zacząć żeby otworzyć takie biuro. Czy mógłby mi ktoś napisać jakie powinienem posiadać uprawnienia (certyfikaty) żeby prowadzić taką firmę i czy są może jakieś dotacje (wsparcie finansowe) dla tego typu przedsięwzięć? Chodzi mi o prowadzenie biura w którym wykonywało by się wszystko, tzn. najpierw rozmowa z klientem i dowiedzenie się czego potrzebuje konkretnie, następnie wykonanie projektu pod danego klienta a na końcu montaż i wykonanie w budynku. Dodatkowo chciałbym wykonywać tradycyjne instalacje elektryczne, automatykę domową (bramy wjazdowe, garażowe, rolety), alarmy, kamery, nagłośnienie itp. Bardzo prosiłbym o jakieś konkretne informacje.

Pozdrawiam mati8

ODPOWIEDZ