Cena

Serwis, gwarancja itp.
elektryk
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2008, o 23:42

Cena

Post autor: elektryk » 10 kwie 2008, o 23:47

Czy wie ktoś ile kosztuje zaprogramowanie takiej sieci w domku jednorodzinnym gdyż chciałem sam wykonać sobie taką instalację ale nie jestem zbyt biegły w komputerach więc nie chce się brać za programowanie. Chodzi mi o orientacyjną cenę i od czego ona zależy.

LFish
Posty: 42
Rejestracja: 28 lis 2007, o 01:12

Re: Cena

Post autor: LFish » 11 kwie 2008, o 17:57

z tego co mi wiadomo to kosztuje to jakiś procent wartości wszystkich elementów tej "sieci", a programuje się przy pomocy programu ets a to już wyższa szkoła jazdy

Elmark
Posty: 113
Rejestracja: 16 lis 2007, o 15:25

Re: Cena

Post autor: Elmark » 13 kwie 2008, o 11:09

elektryk pisze:[...]gdyż chciałem sam wykonać sobie taką instalację ale nie jestem zbyt biegły w komputerach więc nie chce się brać za programowanie[...]
Z chęcią pomożemy. Prosimy o spis ilościowy zastosowanych przez Pana urządzeń z określeniem ich lokalizacji i funkcji, jakie miałyby być w danych pomieszczeniach realizowane.
Po stworzeniu projektu w programie ETS koniecznym będzie parametryzacja ww urządzeń na miejscu (wgranie aplikacji i parametrów).

adrian.1975
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2008, o 14:25

Re: Cena

Post autor: adrian.1975 » 2 maja 2008, o 14:56

LFish pisze:z tego co mi wiadomo to kosztuje to jakiś procent wartości wszystkich elementów tej "sieci", a programuje się przy pomocy programu ets a to już wyższa szkoła jazdy

Witam,
ten jakiś procent wartości wbudowanych za zaprogramowanie i uruchomienie w różnych częściach Polski jest różne (z tego co mi wiadomo różnice do kilkunastu - nawet 25%). To zależy również od wielkości instalacji, itd
pozdrawiam
adrian

LFish
Posty: 42
Rejestracja: 28 lis 2007, o 01:12

Re: Cena

Post autor: LFish » 30 maja 2008, o 12:28

LFish pisze:procent wartości wbudowanych za zaprogramowanie i uruchomienie w różnych częściach Polski jest różne
no właśnie, ale chyba nikt nie przyzna się jakie są to widełki.... ;)
.... tajemnice kontraktów.....
pozdrawiam

ODPOWIEDZ