Transmiter sygnalów magistrali eib na kody podczerwieni.

Problemy przy montażu oprzewodowania i urządzeń KNX / EIB.
Gadgetman1
Posty: 162
Rejestracja: 19 sty 2014, o 15:10

Transmiter sygnalów magistrali eib na kody podczerwieni.

Post autor: Gadgetman1 » 25 lip 2014, o 17:34

Długo szukałem aż w końcu znalazłem i kupiłem ostatnio bardzo przydatne urządzenia a mianowicie jest to transmiter kodów podczerwieni stosowanych w różnorakich pilotach.Pod każde urządzenie możesz podłączyć 4 urządzenia sterowane pilotem. Każdy kanał ma możliwośc nauki do 64 komend i wysłanie do 16 adresów grupowych.Oprogramowanie do tego jest dość proste i intuicyjne.Możliwośc wysyłania 5 komend pod jedną funkcją(tzw.makra) ale z jednego urzadzenia.W momencie gdy chcesz dodać funkcje od innych urządzeń np.Aktywujesz amplituner,przełączasz wyjście na dvd,wybierasz dźwięk,szerokość obrazu etc. wykonujesz to na jednej funkcji(scenie) w momencie gdy chcesz dodać funkcje (z drugiego urządzenia) włącz tv,przełącz na wyjście np:HDMI2 wystarczy tylko przypisać ten sam adres grupowy.Proste.Teraz przykładowa scena "WATCH MOVIE" jest w pełni funkcjonalna bo za jednym przyciskiem, rolety schodzą do określonej wysokości,zapala sie określone światło,uruchamia się sprzęt audio video.Praktyczne przy symulacji obecności i timerze i centralnym sterowaniu, uruchamianiu klimatyzatora.Każdy dla siebie znajdzie zastosowanie.Jeżeli ktoś zainteresowany zakupem niech wyśle PM.zostało mi 2 sztuki bo musiałem kupić pakiet.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ